Сільськогосподарська консультаційна служба

Сімейні ферми

Logo_DMS-1

Сімейна ферма – успішне підприємство, що управляється та обслуговується членами однієї родини (подружжя, діти).

Молочні ферми побудовані та оснащені відповідно до сучасних технологій тваринництва і використовують успішні в світі практики молочного господарства.

Всі Сімейні Ферми, що працюють з Сільськогосподарською консультаційною службою, отримують консультації від команди Менеджменту молочного стада –  DMS.
Зокрема, до такого консультування входять:
– щомісячні контрольні доїння з відбором зразків для подальшого аналізу у лабораторії  DMS на автоматичному аналізаторі DairySpec Combi
– візити молочних техніків для збору інформації по стаду, інтерпретації результатів аналізів молока, наданню рекомендацій щодо годування, утримання та лікування тварин.
– он-лайн комплект звітів, що відображають поточний стан стада в цілому та кожної тварини окремо.
– бізнес-планування технічна підтримка та допомога у фінансуванні будівництва та реконструкції сучасних тваринницьких приміщень для молочних сімейних ферм.

Зернові Сімейні Ферми отримують консультації щодо технологічних аспектів виробництва, підтримку у створенні кооперативів для ефективного маркетингу їх продукції та мають можливість, завдяки Гендерному Фонду, створювати додаткові інвестиційні можливості для жінок та молоді в межах кооперативів. Зокрема, для відтворення поколінь у фермерському бізнесі – сприяння переходу ферм до молодшого покоління. http://www.zerno.org.ua/grain-project