Сільськогосподарська консультаційна служба

Проект "Розвиток молочарських кооперативів в Україні" (2010-2016, за фінансової підтримки Фонду Данон Екосистем (Франція)

Проект «Розвиток молочарських кооперативів в Україні» (2010-2016, за фінансової підтримки Фонду Данон Екосистем (Франція), партнерами я кого є МБО «Добробут громад», Хейфер Інтернешенл (США), Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку/SOCODEVI (Канада), СКС Дніпропетровської області.

Проект спрямований на те, щоб перетворити молочне виробництво в індивідуальних домогосподарствах на прибуткову діяльність з гарантованими шляхами збуту.

Мета проекту – створення сталої та конкурентоспроможної системи постачання молока власниками ОСГ, об’єднаними в кооперативи, а також перетворення перспективних  домогосподарств на міні-ферми сімейного типу, покращуючи професійні  знання, навички, ефективність та життєстійкість як сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, так і їх членів.

Ресурси, що надаються: обладнання для збору та охолодження молока; доїльні апарати (для родин, що мають принаймні 4 корови) та нетелі для членів СОК, обладнання для побудови та реконструкції сімейних ферм.