Сільськогосподарська консультаційна служба

Адвокація

gospodar

Сільськогосподарська консультаційна служба дбає про зміцнення потенціалу кооперативів, що покликані підсилювати бізнес-інтереси своїх членів на регіональному та національному рівні. Партнером цього напрямку є Об’єднання кооперативів «Господар», що об’єднує кооперативи та діє на основі кооперативних принципів та їхніх інтересів.

Сільськогосподарська консультаційна служба, у підтримку сільськогосподарських виробників та їх кооперативів,  проводить круглі столи із зацікавленими сторонами за участі представників влади для визначення завдань та пріоритетів розвитку галузі. Представники круглого столу поширюють інформацію громадськості та органам влади. Результатом цього повинна стати пропозиція до органів влади щодо розподілу бюджетних коштів, включаючи сприятливі заходи для малих, середніх фермерів і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Крім того, на підставі виявлених проблем та пріоритетів кооперативи та їхнє об’єднання докладатимуть спільних зусиль, щоб спонукати національну і місцеву владу створити сприятливі умови для фермерів-кооператорів, включаючи покращення законодавчої бази, оподаткування, створення програм підтримки і розвитку для сімейних ферм і кооперативів.