Сільськогосподарська консультаційна служба

Як впливають кооперативи на розширення можливостей жінок

28.03.2017

Саме кооперативи, завдяки егалітарним цінностям, процесам колективного прийняття рішень і спільній власності, можуть розширити економічні, соціальні та політичні можливості для жінок і тому є кращим шляхом для розширення їхніх можливостей.

У відео висвітлено 10 ПРИЧИН, ЯК КООПЕРАТИВИ ВПЛИВАЮТЬ НА РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК: https://goo.gl/7C3oeP

  1. В якості членкинь і в якості обраних представників, жінки можуть реалізувати своє право голосу нарівні з чоловіками.
  2. Жінки можуть висловлювати свої точки зору і пояснити більш зрозуміло свої специфічні потреби та інтереси під час зустрічей.
  3. У кооперативах, жінки також мають більший доступ до ресурсів та переваг розвитку, а також можуть здійснювати контроль.
  4. Доступ жінок до нових можливостей, з метою зміцнення їх знань і потенціалу в якості підприємців.
  5. Кооперативи сприяють інтеграції жінок у формальній економіці завдяки робочим місцям і економічним можливостям, які вони створюють.
  6. Кооперативи сприяють інтеграції жінок у формальній економіці завдяки робочим місцям і економічним можливостям, які вони створюють.
  7. Кооперативи мають потенціал, щоб підтримати жіноче лідерство та сприяти їх залученню до процесу прийняття рішення.
  8. Кооперативи роблять конкретний внесок у всебічний розвиток громад, що є в інтересах як жінок, так і чоловіків.
  9. Підтримуючи появу жінок-лідерок, кооператив поширює для молоді, особливо дівчат, мотивуючі історії компетентних, впливових і амбітних жінок.
  10. Завдяки кооперації, жінки стають агентами змін, які можуть поліпшити їх соціально-економічне становище, а також їх сім’ї і їх громади

Підтримуючи кооперативи по всьому світу, Socodevi сприяє розширенню прав і можливостей тисяч жінок. Через проект Розвитку молочного бізнесу та Канадський кооперативний зерновий проект/Ukraine Grain Cooperatives Project, що підтримується урядом Канади Embassy of Canada in Ukraine розвивають лідерство жінок в українських кооперативах.